Nieruchomości komercyjne 113 m² Wilno, Litwa

Litwa, Wilno
$295,132
$2,612/m²
;
In CRM: 1294384539850
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 6.08.2025

• Adres
    Ulonu g, 5 Stplastas

Charakterystyka obiektu

Parametry obiektu

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,612/m²
  • Piętro
    Piętro
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    113 m²

Opis

PROJEKT ADMINISTRACJI W MIESIĘCIU PÓŁNOCNYM! W centrum biznesowym DANOLA znajduje się 113 m2. 5, Wilno. Biuro może przyjąć 10- 15 miejsc pracy. Cena sprzedaży: 255.000 EUR (VAT nie dotyczy) ZASADY: - Danola w lokalu; - układ pomieszczeń funkcjonalnych; - 3 oddzielne klimatyzatory; - Taras; - Lokalizacja strategiczna - wygodna komunikacja; - bezpłatny parking w pobliżu budynku; - Możliwość wynajęcia miejsc parkingowych w podziemnym parku; - Budynek ma windę; - przedstawicielski, uporządkowany i nadzorowany budynek; - Pomieszczenia są obecnie z powodzeniem dzierżawione, okres umowy najmu do 2026.06.01. Wielka szansa na zakup lokali jako inwestycji. OGÓLNE: - Adres: Ulonų g. 5, North town. - Powierzchnia całkowita: 113,39 m2 - Rok budowy: 2005; - Wysokie: 5 / 5; - Cel: administracyjny. DYSTRYBUCJA CZASÓW: - 3 obszary utworzone przez przegrody szklane: duża wspólna przestrzeń dla personelu i 2 oddzielne pokoje; - 2 węzły san; - Taras. GŁÓWNY: • Centralne ogrzewanie kolektora. SALE: • W pobliżu budynku znajduje się bezpłatny parking. • Istnieje możliwość wynajęcia miejsc parkingowych w podziemnym parku. LOKACJA PASTATU: • Doskonała infrastruktura: stacje transportu publicznego, pobliskie przedszkola, szkoły, supermarkety, restauracje, kluby sportowe. Dzwonię, żeby zobaczyć. Nie ma za co! Jakieś pytania odnośnie tego obiektu? Zadzwonię w dogodnym czasie. Możesz też dzwonić w weekendy! Jesteśmy tu dla ciebie! Makler NT Egidijus Vaiilavičius Mafia. Inne Wszystkie najnowsze reklamy nieruchomości CAPITAL można znaleźć na naszej stronie www.capital.lt Wszystkie najnowsze ogłoszenia o nieruchomościach CAPITAL można znaleźć na naszej stronie www.capital.lt Proszę, odwiedźcie mnie!