Nieruchomości komercyjne 57 m² Wilno, Litwa

Litwa, Wilno
$229,364
$4,024/m²
;
Data aktualizacji: 3.12.2025

• Adres
    Kriviu g, 5

Charakterystyka obiektu

Parametry obiektu

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $4,024/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    57 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2007
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

Na sprzedaż stylowo urządzone pomieszczenia handlowe, idealne do studia, biura, sklepu lub pokoju usługowego.

Pomieszczenia na sprzedaż znajdują się w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc w stolicy - Užupis, Krivu Street. Strategiczna lokalizacja - dzielnica kulturalna Užupis, duży przepływ transportu, widoczność z ulicy. Przytulny zgiełku i zgiełku starego miasta, lokalnych imprez i przepływu turystów jest idealnym miejscem dla biznesu szukającego widoczności i wyłączności.

Korzyści

  • wejście od strony ulicy;
  • Przytulne i lekkie pokoje;
  • okna otwierające się na ulicę;
  • sprzęt wysokiej jakości;
  • Strategicznie dogodna lokalizacja.

Informacje podstawowe

  • Powierzchnia całkowita: 56.2 m2;
  • Liczba pięter: 1;
  • Podłoga: 0 / 5;
  • Rok budowy: 2007;
  • Rodzaj domu: cegła;
  • Typ ogrzewania: centralny;
  • Woda: scentralizowane zaopatrzenie w wodę miejską;
  • Kanalizacja: scentralizowane miejskie;
  • Kąpiele: 1 szt.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w dogodnym czasie!

Lokalizacja na mapie

Litwa, Wilno
Edukacja
Opieka zdrowotna
Jedzenie i picie
Transport
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?