Mieszkanie 2 pokoi 64 m² Wałk, Łotwa

Wałk, Łotwa
$223,991
$3,500/m²
;
Data aktualizacji: 4.12.2024

• Adres
    Cerinu iela, 18

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,500/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    64 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Szczegóły wnętrza

Zabezpieczenia:

  • Ochrona

Opis

elitarny klub w sercu Jurmali – „Vivaldi Platinum” na obszarach od 63,6 do 318,7 m ². O projekcie morze i wydmy około trzech minut spacerem od salonu. Żyj zarówno promenadą imperium ludowego, jak i najbardziej znaną i ulubioną salą koncertową na świeżym powietrzu, 15 minut od twoich drzwi. Plac zabaw i bezpieczne terytorium chronione. Wygodny parking podziemny. Komfort, jakość i przytulność. Es Vivaldi Platinum – elita -, klub - twój dom w Jurmala! 30 mieszkań może stać się jednym z twoich!

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte