Nieruchomości inwestycyjne 8 882 m² Ezernieki, Łotwa

Ezernieki, Łotwa, Ezernieku pagasts
$645,729
$73/m²
;
In CRM: 14288
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 12.12.2025

• Adres
    Pievedcels Ezernieku turistu bazei, Kaspars

Charakterystyka obiektu

Parametry obiektu

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $73/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    8 882 m²

Opis

Turystyczne centrum rekreacyjne "Ezernieki" zostało otwarte w 1972 roku i stanowiło punkt orientacyjny ZSRR. Latem do 750 osób dziennie odpoczywał, zimą - do 500. Na terytorium kompleksu znajdowała się także jadalnia, bar, kino i sala koncertowa, baza łodzi i wypożyczalnia sprzętu.

Powierzchnia działki o łącznej powierzchni 10,6 ha, całkowita powierzchnia budynków wynosi 8882 m2, z czego budynek hotelowy 5567 m2. 5-piętrowy budynek hotelu posiada 90 pokoi, każdy pokój posiada łazienkę. Ilość 16- 20 m2. Również na terytorium znajdują się dwa domy trzypiętrowe domki (każdy z 17 jednopokojowe pokoje) i dwupiętrowy dom.

W budynku hotelu zainstalowano nowe okna i grzejniki, zastąpiono systemy wodociągowe i kanalizacyjne. Podłogi we wszystkich pokojach są parkietem. Budynek ma dwie windy. System ogrzewania - dwa kotły na paliwo stałe (granulki, drewno opałowe). Woda - dwa studnie 170 m - w stanie pracy. Istnieje projekt nowych biologicznych placówek leczenia. Własny transformator elektryczny, elektryczne połączenie 40 amperów.

Obiekt ma połączenie z Lattelecom.

Półwysep otoczony jest ze wszystkich stron wodami jeziora Ejezera. Natura, świeże powietrze, fantastyczny widok. Droga asfaltowa z drogi Rezeknen-Dagda. Odległość od Rygi - 280 km, do Kraslav i Rezekne - 45 km.