Mieszkanie 1 pokój 78 m² Ungasan, Indonezja

Ungasan, Indonezja, Kuta Selatan
$169,000
$2,167/m²
;
Data aktualizacji: 22.05.2026

Cena za m²
    $2,167/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    78 m²

Opis

To 1BR tropical- nowoczesna willa w Pecatu siedzi na obszarze turystycznym strefy pink; że zagospodarowanie jest poważną przewagą dla przychodów z wynajmu i aprecjacji kapitału. Nieruchomość para uderzający zatopiony salon z akwarium stylu okna basen i projektant basen (pływające sunbed included) przed widokiem na ocean i zachód słońca z tarasu na dachu. Master suite otrzymuje słoneczną wannę; ślad jest napięty na 72 m ² ziemi i 78 m ² budynku, który utrzymuje cenę wejścia ostre i koszty operacyjne chude. Zbudowany pod klucz i umeblowane; ukończenie zamknięte na wrzesień 2026. Leasing trwa 25 lat z 25-letnią opcją przedłużenia, dając długoterminowe zabezpieczenie kapitałowe. Tylko 5 jednostek dostępnych w kompleksie 6 jednostek, więc niedobór jest wbudowany w stronę podaży. To działa zarówno jako osobisty cliff- edge rekolekcje i prawdziwy kash-flow gry dla inwestorów polujących na wyniki wynajmu w dużych kieszeniach turystycznych popytu.