Mieszkanie 2 pokoi 112 m² Kuta Selatan, Indonezja

Indonezja, Kuta Selatan
$199,000
$1,777/m²
;
Data aktualizacji: 22.05.2026

Cena za m²
    $1,777/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    112 m²

Opis

To rzadka gra, która klei każde pudełko. Dwie sypialnie, w pełni umeblowane, tropikalne nowoczesnej budowy z akwarium stylu okna basen nie znajdziesz w standardowym inwentaryzacji willi. Zatopiony salon i przepływ na zewnątrz pomieszczeń działa pięknie; jest pod klucz od przekazania w Q3 2026. Zbudowany zarówno do użytku osobistego, jak i do poważnych dochodów z wynajmu, z fakultatywnym profesjonalnym kierownictwem, który czerpie trudności z biernych zwrotów. Położenie Pecatu w pobliżu plaż i centrów życia oznacza sprawdzony popyt na wynajem. 50-letnie zabezpieczenie dzierżawy (25 lat plus 25 lat przedłużenia) daje prawdziwy długoterminowy spokój umysłu. Tylko 2 jednostki dostępne w fazie 6-willi, więc niedobór jest prawdziwy. Blokada we wczesnych cenach przedsprzedaży teraz; przez ukończenie porównywalny inwentarz będzie dowodzić znacznie więcej.