Mieszkanie 2 pokoi 150 m² Kuta Selatan, Indonezja

Indonezja, Kuta Selatan
$260,000
$1,733/m²
;
Data aktualizacji: 22.05.2026

Cena za m²
    $1,733/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    150 m²

Opis

Ta luksusowa willa poza planem znajduje się w głównym korytarzu turystycznym Bingin, w odległości krótkiego spaceru od Dreamland Beach i Padang Padang. Dwie sypialnie, prywatny basen i widok na wulkan łączą się ze współczesnym designem i w pełni zamkniętym życiem. Infrastruktura Premium ustawia ją zarówno na osobiste rekolekcje, jak i poważne krótkoterminowe zwroty czynszu; centralne AC, oddzielne jednostki na sypialnię, urządzenia europejskie i system filtracji wody są zablokowane. Pozostało tylko 2 jednostki z 12 jednostek. Zakończenie Q2 2026 daje korzyści z zakupu teraz w prefabrykowanych cenach, przed porównywalnym inwentaryzacji w tej kieszeni poleca wyższe stawki.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć