Mieszkanie 4 pokoi 462 m² Kuta Selatan, Indonezja

Indonezja, Kuta Selatan
$1,50M
$3,247/m²
;
Data aktualizacji: 22.05.2026

Cena za m²
    $3,247/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    462 m²

Opis

To jest darmowa willa, zbudowana dla ludzi, którzy chcą być właścicielami Bali, a nie tylko czynszem. Cztery sypialnie, cztery pełne łazienki i dedykowana prywatna siłownia daje przestrzeń, która pracuje dla rozszerzonych rodzin, poważnych pracowników zdalnych, lub przyszłych dochodów z wynajmu. Odcisk 462 m ² znajduje się na 580 m ² powierzchni Premium Bukit Peninsula, płynąc płynnie z tarasu basenu przez ogród do zadaszonego parkingu. Nowoczesne tropikalne wykończenie pary z kuchnią europejską, oddzielne klimatyzację w każdym pokoju i 10600W mocy; to nie jest własność kompromisowa. Posiadanie Freehold oznacza brak zaległości leasingowej, brak opłat za odnowienie, tylko prawdziwy kapitał. Część zarządzanej nieruchomości designer- willi na ridgeline Pecatu, zakończenie Q4 2026.