Mieszkanie 2 pokoi 75 m² Pecatu, Indonezja

Pecatu, Uluwatu, Indonezja, Kuta Selatan
$175,000
$2,333/m²
;
Data aktualizacji: 22.05.2026

Cena za m²
    $2,333/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    75 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2024

Opis

Ten 2024-zbudowany śródziemnomorskiej willi siedzi na 200 m2 w Nyang Nyang, pięć minut od światowej klasy przerw surfingowych i Uluwatu rozkwit clifftop sceny kawiarni. Zbudowany na stałe z prywatnym basenem, patio na dachu z widokiem na zachód słońca i w pełni zamknięte przestrzenie mieszkalne, to pod klucz umeblowane i już generujące dochody z wynajmu. Ślad 75 mkw pozostawia poważne miejsce do rozszerzenia trzeciej sypialni w ogrodzie, co jest inteligentną grą zarówno dla stylu życia i inwestycji do góry nogami. Centralne powietrze, studnia i moc 7700W utrzymują wszystko sprawnie. 23- letni wynajem z gwarantowanym 10-letnim przedłużeniem usuwa niepewność i zamki w Twojej pozycji w jednym z szybko rozwijających się dzielnic Bali.