Willa 2 pokoi 151 m² Seminyak, Indonezja

Kuta, Seminyak, Indonezja
$299,000
$1,980/m²
;
Data aktualizacji: 17.01.2026

Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    151 m²

Opis

Doświadcz współczesnej wyspy mieszkającej w Casaverde Residence, pięknie zaprojektowanej willi z dwoma sypialniami, która doskonale łączy nowoczesny komfort z tropikalnym wyrafinowaniem w spokojnej okolicy Santa Clara, na Bali.
Najważniejsze cechy własności:
2 sypialnie
Przestronne Open-Plan Living Area z eleganckie nowoczesne wykończenia
W pełni wyposażone Kuchnia do komfortowego codziennego życia
Dwa prywatne balkony oferujące spokojne widoki i relaksujące przestrzenie na zewnątrz
Prywatny basen i słońce Taras dla ostatecznego wypoczynku
Bezpieczny Carport dla mieszkańców i gości
Powierzchnia całkowita: 150 m2
Cena: IDR 4,890,200000
Ta willa, zaprojektowana z myślą o stylu i funkcjonalności, łączy w sobie jasne, otwarte przestrzenie, naturalne materiały i bezszwową koncepcję, która obejmuje tropikalną atmosferę Bali. Niezależnie od tego, czy szukasz prywatnego rekreacji, wypoczynku, czy inwestycji wysokiej zwrotu, Casaverde Residence zapewnia ponadczasowe piękno, prywatność i zrelaksowany luksus wyspy.

Lokalizacja na mapie

Kuta, Seminyak, Indonezja
Edukacja
Sklepy spożywcze