Willa 3 pokoi 188 m² Canggu, Indonezja

Canggu, Indonezja
$265,000
$1,410/m²
;
In CRM: 2239574
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 13.05.2026

Liczba kondygnacji
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    188 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    93 m²

Szczegóły wnętrza

Wyposażenie wnętrza:

  • Meble

Opis

Premium wille z dachem w sercu Batu Bolong!

LUX LIVING to ekskluzywny kompleks trzech luksusowych willi w samym sercu Changu, na słynnej ulicy Batu Bolong. Jest to jeden z najbardziej popularnych miejsc na wyspie, popularny wśród surferów, nomadów cyfrowych i turystów z całego świata, więc ta nieruchomość na Bali ma wysoki potencjał inwestycyjny i stabilny popyt na czynsz.

Nowoczesne wille wielopoziomowe z dachem, wykonane w stylowej architektury minimalistycznej z naciskiem na komfort i funkcjonalność. Każda willa jest w pełni umeblowana i gotowa do życia lub rozpoczęcia wynajmu w formacie pod klucz rozwoju.

Wille są wyposażone w system filtracji wody, klimatyzację i kamery nadzoru wideo, co sprawia, że życie tak wygodne i bezpieczne, jak to możliwe.

Forma własności jest utrzymywana przez 23 lata z gwarantowanym przedłużeniem o kolejne 25 lat.

Wyposażenie komfortowe: