Willa 3 pokoi 200 m² Sanur Kauh, Indonezja

Sanur Kauh, Indonezja, Denpasar
$297,600
$1,488/m²
;
Data aktualizacji: 17.01.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    200 m²

Opis

Możliwość zakupu leasingu na tej premii znajduje się 2 Poziom prywatna willa część ekskluzywnej grupy 5 willi i znajduje się bezpośrednio naprzeciwko nowej Sanur Marina, brama do wysp...
Willa została wybudowana w 2017 roku w wysokim standardzie przez doświadczonego australijskiego dewelopera i została skrupulatnie utrzymana przez obecnych i pierwotnych właścicieli. Mieszanka współczesnego i tradycyjnego wzornictwa ze szczególnym uwzględnieniem przestrzeni. 3 king size plus sypialnie z równie przestronne en- apartamenty na poziomie gruntu wraz z w pełni wyposażoną kuchnią, jadalnia i salon otwarty obszar planu. Pokój puder i pokojówki pokój / łazienka na poziomie gruntu również. Ładny i pokaźny odkryty dziedziniec tylko bilet na rozrywkę lub po prostu relaks przez basen 8m x 4m otoczony płytkim tarasem. Ustanowione tropikalne ogrody i mały plaster trawy bawole na jednym końcu basenu.
W górnej części willi znajduje się duży balkon, aby cieszyć się pięknym oceanem i widokiem na port z każdej chwili dnia i byłby idealny do dopasowania z smick bar i grill, łóżko dzienne, worki fasoli itp dodając inną strefę rozrywki do nieruchomości.