Willa 1 pokój 75 m² Benoa, Indonezja

Benoa, Nusa Dua, Indonezja, Kuta Selatan
$178,000
$2,373/m²
;
Data aktualizacji: 10.04.2026

Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    75 m²

Opis

🔥 Kup Villa 1BR + ROOFTOP (75 m2) - 178,000 dolarów! 🔥

Ekstra oferta - format z tarasem na dachu w samym sercu Nusa Dua. Takie jednostki mają ograniczoną liczbę!

To nie jest tylko willa, ale twój własny tropikalny apartament.
✅ Przestronny pokój z podwójnym łóżkiem
✅ Przytulny salon z możliwością zorganizowania dodatkowych łóżek 2 + 2
✅ Własny taras na dachu jest idealnym miejscem na relaks, grill i poznać przyjaciół
Doskonałe rozwiązanie na osobiste wakacje, wynajem lub życie w stylu "premia wyspa".

Warunki zakupu:
- Pierwsza rata od 30%
- Na akcje przy zakupie 2 wille - PV tylko 20%
- Instalacje do 36 miesięcy
Leasehold 27 + 25 lat

🎯 Infrastruktura:
- 4 restauracje i 2 bary
- Centrum edukacyjne dla dzieci (1200 m2)
- Klaster sportowy i rozrywkowy (1500 m2)