Dom wolnostojący 5 pokojów 270 m² Municipality of Glyfada, Grecja

Grecja, Municipality of Glyfada
$2,36M
$8,746/m²
;
In CRM: 46207
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Bedrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    270 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    270 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    500 m²

Opis

Na sprzedaż 4-piętrowy dom 270 metrów kwadratowych w Atenach. Półpiwnica składa się z jednej sypialni, prysznica WC, siłowni. Parter składa się z salonu z kuchnią, jeden WC. Pierwsze piętro składa się z 3 sypialni, 2 łazienki. Drugie piętro składa się z jednej sypialni, jednej łazienki. Widok na miasto, góra otwiera się od okien. Istnieją: panele słoneczne do podgrzewania wody, kominek, klimatyzacja, markizy, ogrzewanie, grill. Właściciele opuszczą meble ze sprzedażą. Jest zainstalowany system alarmowy. Dodatki wliczone w cenę: parking. Obiekt dysponuje basenem do użytku prywatnego. Dom jednoosobowy znajduje się w Glyfada - Golf area.