Willa 3 pokoi 115 m² Kassandra Municipality, Grecja

Grecja, Kassandra Municipality, Kassandra Municipal Unit
$1,42M
$12,320/m²
;
In CRM: 46847
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    115 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    115 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 000 m²

Opis

Na sprzedaż 2 piętrowa willa o powierzchni 115 m2 w Kassandra, Chalkidiki. Parter składa się z sypialni 2, salonu z kuchnią, jednego prysznica WC. Pierwsze piętro składa się z jednej sypialni, jednego prysznica WC. Jest klimatyzacja i miejsce do grillowania. Właściciele opuszczą meble ze sprzedażą. Dodatki do nieruchomości: miejsce parkingowe. Obiekt oferuje basen do prywatnego użytku.

Lokalizacja na mapie

Grecja, Kassandra Municipality, Kassandra Municipal Unit