Szeregowiec 2 pokoi 110 m² Kriopigi, Grecja

Kriopigi, Grecja, Kassandra Municipality, Kassandra Municipal Unit
$342,406
$3,113/m²
;
In CRM: 1757
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    110 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    110 m²

Opis

Na sprzedaż maisonette o powierzchni 96 metrów kwadratowych w Kassandra, Chalkidiki .Maisonette ma poziomy 3. Parter składa się z salonu z kuchnią, jednego prysznica WC. Pierwsze piętro składa się z salonu z kuchnią, jednego WC. Drugie piętro składa się z sypialni 2, jednego prysznica WC. Jest kominek, ogrzewanie i miejsce do grillowania. Właściciele opuszczą meble ze sprzedażą. Dodatki do nieruchomości: miejsce parkingowe.