Willa 3 pokoi 330 m² Anavyssos, Grecja

Anavyssos, Grecja, Municipality of Saronikos, Anavissos Municipal Unit
$2,36M
$7,156/m²
;
In CRM: 4875
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    330 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    330 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    520 m²

Opis

Na sprzedaż 3-piętrowa willa o powierzchni 386 metrów kwadratowych w Attyce. Półpiwnica składa się z salonu, jednej łazienki. Parter składa się z salonu z kuchnią, salonu. Pierwsze piętro składa się z 3 sypialni, 2 łazienek. Z okien roztacza się widok na morze. Jest kominek, klimatyzacja, ogrzewanie i miejsce do grillowania. Właściciele opuszczą meble ze sprzedażą. Zainstalowano system alarmowy. Dodatki do nieruchomości: miejsce parkingowe, garaż. Obiekt oferuje basen do prywatnego użytku. Willa oferuje wspaniały widok na morze z krystalicznie czystymi wodami, jakby była oświetlona od wewnątrz i na góry. Willa znajduje się w Anavissos, na jednym z prestiżowych południowych przedmieść Aten, które łączy piękną malowniczą przyrodę w niewielkiej odległości od historycznego centrum Aten i morza. Istnieje znaczna liczba osiedli mieszkaniowych - jako domy wakacyjne i stałe miejsca zamieszkania. Jego plaża jest szczególnie znana wśród surferów. Jest to idealny ośrodek dla całej rodziny. W ostatnich latach jego infrastruktura turystyczna została szybko rozwinięta i jest popularna, głównie wśród Ateńczyków, ponieważ mają tu domy wakacyjne. Istnieje linia autobusu miejskiego, która obsługuje ten obszar.