Szeregowiec 3 pokoi 142 m² Kassandra Municipality, Grecja

Grecja, Kassandra Municipality, Kassandra Municipal Unit
$425,055
$2,993/m²
;
In CRM: 12426
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    142 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    142 m²

Opis

Na sprzedaż dwupoziomowy o powierzchni 142 metrów kwadratowych w Kassandra, Chalkidiki .Maisonette ma 3 poziomy. Półpiwnica składa się z jednej sypialni. Parter składa się z salonu z kuchnią, jednego prysznica WC. Pierwsze piętro składa się z 2 sypialni, jednego prysznica WC. Widok lasu otwiera się z okien. Dodatki wliczone w cenę nieruchomości: miejsce parkingowe, ogród.

Lokalizacja na mapie

Grecja, Kassandra Municipality, Kassandra Municipal Unit