Mieszkanie 5 pokojów 127 m² Municipality of Pallini, Grecja

Grecja, Municipality of Pallini, Pallini Municipal Unit
$322,333
$2,538/m²
;
In CRM: 12810
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Cena za m²
    $2,538/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    127 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    127 m²

Opis

Na sprzedaż Mieszkanie o powierzchni 127 metrów kwadratowych w Atenach. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze. Składa się z 5 sypialni, salonu z kuchnią, jednej łazienki, jednego prysznica WC, jednego WC. Mieszkanie ma układ podwójnego frontu. Wspaniały widok na miasto, góra otwiera się z okien. Jest kominek i ogrzewanie. Budynek ma windę. Dodatki do nieruchomości: ogród, garaż. Mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy Palini. Jest podzielony na 2 poziomy, drugi poziom jest w budowie. Dostępne również na sprzedaż 4 apartamenty: -160sq.m (2nd floo): 5 sypialni, salon z kuchnią, łazienka. Cena: 294 000 euro. -77sq.m (1. piętro): 3 sypialnie, salon z kuchnią, łazienka. Cena: 168 000 euro. - SPRZEDANE -146sq.m (parter): 2 sypialnie, salon z kuchnią, łazienka. Cena: 241,500 euro. - SPRZEDANE -82sq.m (parter): 3 sypialnie, salon z kuchnią, łazienka. Cena: 168 000 euro. - SPRZEDANE Wszystkie apartamenty wyposażone są w kominek, ogrzewanie, przestronne werandy. Budynek ma windę.

Lokalizacja na mapie

Grecja, Municipality of Pallini, Pallini Municipal Unit