Dom wolnostojący 2 pokoi 100 m² Kiato, Grecja

Kiato, Grecja, Municipality of Sikyona, Municipal Unit of Sikyona
$206,624
$2,066/m²
;
In CRM: 13340
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Grecja
  • Region / Państwo
    Peloponez, Grecja Zachodnia i Wyspy Jońskie

Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    100 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    100 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    649 m²

Opis

Na sprzedaż 1- piętrowy dom 100 m kw. we wschodniej Peloponezji. Dom składa się z 2 sypialni, salonu z kuchnią, jednej łazienki. Widok na miasto, góra otwiera się od okien. Istnieją: panele słoneczne do podgrzewania wody, kominek, ogrzewanie. Właściciele opuszczą meble ze sprzedażą. Dodatki wliczone w cenę: parking, ogród, garaż. Dom ten znajduje się w miejscowości Velo regionu Corinthia na wybrzeżu Zatoki Koryntowej, w 15 km na zachód od miasta Corinth. Wieś znajduje się w pobliżu Kiato na wysokości 30 metrów. Populacja jest zatrudniona głównie w rolnictwie i hodowli zwierząt (winogrona, drzewa owocowe, cytrusy). W regionie istnieje wiele przedsiębiorstw zajmujących się przetwórstwem i pakowaniem produktów rolnych. Teren obsługiwany jest przez taksówkę, przedsiębiorstwo autobusowe, łączące Velo z Atenami, Koryntem i Kiato, w pobliżu znajduje się przystanek metra.

Lokalizacja na mapie