Willa 3 pokoi 457 m² Municipality of Dionysos, Grecja

Grecja, Municipality of Dionysos
$1,68M
$3,669/m²
;
In CRM: 37080
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    457 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    457 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    410 m²

Opis

Na sprzedaż 4-piętrowa willa o powierzchni 457 metrów kwadratowych w Attyce. Parter składa się z salonu, jednej kuchni, jednej łazienki, jednego WC, jednego magazynu, jednego biura. Pierwsze piętro składa się z salonu z kuchnią. Drugie piętro składa się z 3 sypialni, 2 łazienek. Trzecie piętro składa się z salonu, jednej łazienki. Widok na miasto, górę, las otwiera się z okien. Istnieją panele słoneczne do podgrzewania wody, kominek, klimatyzacja, ogrzewanie i miejsce do grillowania. Właściciele opuszczą meble ze sprzedażą. Budynek ma windę. Zainstalowano system alarmowy. Dodatki wliczone w cenę nieruchomości: miejsce parkingowe, ogród, garaż. Obiekt oferuje basen do prywatnego użytku. Willa znajduje się w okolicy Dionissos.