Willa 3 pokoi 190 m² Malesina, Grecja

Malesina, Grecja, Lokroi Municipality, Municipal Unit of Malesina
$531,319
$2,796/m²
;
In CRM: 38266
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    190 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    190 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    500 m²

Opis

Na sprzedaż 2-piętrowa willa o powierzchni 190 metrów kwadratowych w środkowej Grecji. Parter składa się z jednej sypialni, salonu z kuchnią, jednej łazienki, jednego WC. Pierwsze piętro składa się z 2 sypialni, 2 łazienek. Wspaniały widok na miasto, morze, góry, las otwiera się z okien. Istnieją panele słoneczne do podgrzewania wody, kominek, klimatyzacja, ogrzewanie i miejsce do grillowania. Właściciele opuszczą meble ze sprzedażą. Zainstalowano system alarmowy. Dodatki wliczone w cenę nieruchomości: miejsce parkingowe, ogród. Obiekt oferuje basen do prywatnego użytku. Willa znajduje się w miejscowości Theologos.