Dom wolnostojący 4 pokoi 400 m² Municipality of Zografos, Grecja

Grecja, Municipality of Zografos
$3,76M
$9,404/m²
;
In CRM: 41807
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Bedrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    400 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    400 m²

Opis

Do sprzedaży w trakcie budowy 4-pi? trowy dom 400 m kw. w Atenach. Półpiwnica składa się z jednego WC, jednego pokoju zabaw. Parter składa się z salonu z kuchnią, jeden WC. Pierwsze piętro składa się z 3 sypialni, jednej łazienki. Drugie piętro składa się z jednej sypialni, salonu z kuchnią, jednej łazienki. Właściciele opuszczą meble ze sprzedażą. Dodatki zawarte w obiekcie: garaż. Dom jednoosobowy znajduje się w dzielnicy Palaio Psychiko