Szeregowiec 3 pokoi 108 m² Epanomi, Grecja

Epanomi, Grecja, Thermaikos Municipality
$377,827
$3,498/m²
;
In CRM: 45494
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    108 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    108 m²

Opis

Na sprzedaż maizonette 108 m kw., na przedmieściach Salonik. Maisonette ma 2 poziomy. Półpiwnica składa się z 2 sypialni, salonu z kuchnią, jednej łazienki, jednego magazynu. Parter składa się z jednej sypialni, pokój dzienny z kuchnią, jeden prysznic WC. Są: kominek, klimatyzacja, ogrzewanie. Właściciele opuszczą meble ze sprzedażą. Dodatki wliczone w cenę: ogród. Miasto znajduje się w regionie Epanomi