Szeregowiec 3 pokoi 112 m² Methoni, Grecja

Methoni, Grecja, Pydna Kolindros Municipality
$183,980
$1,643/m²
;
In CRM: 225898
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 19.05.2026

Liczba kondygnacji
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    112 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    180 m²

Opis

Townhouse na sprzedaż o powierzchni 112 metrów kwadratowych na Riwierze Olimpijskiej. Dom znajduje się na 2 poziomach. Pierwsze piętro składa się z jednej sypialni, salonu z kuchnią, jednego pokoju z prysznicem.
Drugie piętro składa się z 2 sypialni, salonu, jednej łazienki, spiżarni, jacuzzi.

Townhouse ma położenie kątowe. Okna wychodzą na miasto. Obiekt posiada panele słoneczne do podgrzewania wody, kominka, ogrzewania. Nieruchomości obejmuje parking.

Maisonette na 2 poziomach o powierzchni 112,5 m2 z podwórzem, spiżarnią, kominkiem i możliwością rozdzielenia na dwa niezależne apartamenty - Metoni, Pieria
W spokojnej i rozwijającej się miejscowości Methoni regionu Pieria, zaledwie kilka minut od morza i z wygodnym dostępem do Katerini i innych pobliskich obszarów, przestronna maisonette jest oferowana na sprzedaż na dwóch poziomach o łącznej powierzchni 112,5 m kw. Nieruchomość jest idealna zarówno do stałego zamieszkania, jak i do rekreacji lub inwestycji.