Mieszkanie 2 pokoi 79 m² Municipality of Perama, Grecja

Grecja, Municipality of Perama
$227,064
$2,874/m²
;
In CRM: 225896
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 19.05.2026

Cena za m²
    $2,874/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    79 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1

Opis

Apartament na sprzeda ¿o powierzchni 79 metrów kwadratowych w Atenach. Apartament znajduje się na drugim piętrze i składa się z 2 sypialni, pokój dzienny z kuchnią, jeden pokój z prysznicem.
Z okien znajduje się widok na góry, las. Obiekt posiada klimatyzację, markizy, ogrzewanie. W budynku jest winda. Nieruchomości obejmuje parking.

{C: $aaccff} Tłumaczenie:
W pełni odnowiony apartament o powierzchni 79 m2 jest na sprzedaż w centrum Perama, zaledwie 250 metrów od morza. Apartament znajduje się na 1 piętrze budynku mieszkalnego zbudowanego w 2007 roku i został całkowicie odnowiony w 2026 roku z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów i technologii.
Obiekt obejmuje dwie przestronne sypialnie, jasny pokój dzienny open- plan z nowoczesną kuchnią, dużą łazienkę z łazienką, a także trzy balkony z przyjemnym widokiem na góry i las. Wewnętrzna spiżarnia zapewnia dodatkowe miejsce do przechowywania, a otwarta przestrzeń parkingowa sprawia, że życie jest jeszcze bardziej komfortowe.
Modernizacja 2026 obejmuje nową kuchnię, nowe instalacje hydrauliczne, nowe markizy, nowy kocioł i nowoczesne inteligentne systemy domu, tworząc stylową i funkcjonalną przestrzeń życiową.
Dodatkowe cechy:
winda
Drzwi pancerne
Autonomiczne ogrzewanie oleju napędowego