Willa 1 pokój 462 m² Municipality of Rafina Pikermi, Grecja

Grecja, Municipality of Rafina Pikermi, Pikermi Municipal Unit
$734,404
$1,590/m²
;
In CRM: 225582
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 9.04.2026

Liczba kondygnacji
    3
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    462 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    462 m²

Opis

Do sprzedania 3-pi? trowa willa 462 m2 w Attica.
Willa ma położenie kątowe. Z okien widać morze, góry, las. Obiekt ma kominek. Nieruchomość obejmuje parking, ogród.

Spokojna i zielona okolica Drafi oferuje imponującą maisonette, łączącą komfort, prywatność i wysoki poziom konstrukcji, tworząc pełną przestrzeń do życia w szczególnie prestiżowej lokalizacji mieszkalnej. Rezydencja zajmuje cztery poziomy, ma łączną powierzchnię 510 metrów kwadratowych i posiada prywatny basen, windę wewnętrzną, ogród i podziemny parking dla kilku samochodów.
Układ jest przemyślany z naciskiem na funkcjonalność i elastyczność, co sprawia, że obiekt jest idealny zarówno dla dużej rodziny, jak i kupujących, którzy są zainteresowani w oddzielnych obszarach do przyjmowania gości i codziennego życia. Poziom z dostępem do ogrodu obejmuje przestronne strefy mieszkalne z kominkiem, dodatkową kuchnię, sypialnie, łazienki i pokoje dodatkowe, podczas gdy pierwszy poziom głównego obszaru życia ujawnia centralne miejsce do odbioru i rekreacji z bezpośrednim dostępem do zewnątrz domu i do basenu. Podwójna wysokość sufitu w salonie zwiększa uczucie światła, przestrzeni i stanu, tworząc szczególnie wyrazistą atmosferę.