Mieszkanie 2 pokoi 75 m² Municipality of Heraklion, Grecja

Grecja, Municipality of Heraklion, Heraklion Municipal Unit, Heraklion
$115,124
$1,535/m²
;
In CRM: 65523
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 21.05.2026

Cena za m²
    $1,535/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    75 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    75 m²

Opis

🏡 Apartament na sprzedaż - 75 m2 Niedaleko Heraklion Centrum miasta Na sprzedaż: 75 m2 apartament położony bardzo blisko centrum miasta Heraklion, w bardzo dobrej okolicy z przyjemnym i cichym sąsiedztwie. Cechy własności: • 2 sypialnie • Salon - jadalnia • Oddzielna kuchnia • 1 łazienka (WC z wanną) Mieszkanie wymaga renowacji, oferującej doskonały potencjał do przebudowy zgodnie z Państwa osobistym gustem lub planami inwestycyjnymi. Rok budowy: 1978 Odległość: • 2,200 metrów od morza • 6 km od Heraklion International Airport Nikos Kazantzakis Idealny wybór dla prywatnego zamieszkania lub inwestycji, w doskonałej lokalizacji w pobliżu centrum miasta.