Mieszkanie 2 pokoi 69 m² Municipality of Pallini, Grecja

Grecja, Municipality of Pallini, Pallini Municipal Unit
$288,405
$4,180/m²
;
In CRM: 223649
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 20.02.2026

Cena za m²
    $4,180/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    69 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2

Opis

Apartament na sprzeda ¿o powierzchni 69 metrów kwadratowych w Atenach w budowie. Apartament znajduje się na pierwszym piętrze i składa się z 2 sypialni, pokój dzienny z kuchnią, jeden prysznic.
Okna wychodzą na góry. Obiekt posiada panele słoneczne do podgrzewania wody, klimatyzacji, ogrzewania. Nieruchomość obejmuje parking, ogród.

-
Apartament 69 m2 - 245,000 €
Dostawa: 01 / 2027
Cechy:
miejsce parkingowe
Magazyn
Słoneczny podgrzewacz wody
Pompy ciepła do chłodzenia i ogrzewania
Bezpośredni dostęp do Marathon Avenue. Obszar obsługiwany jest przez nową linię metra (w budowie), zapewniając wygodne połączenia.
Odległość:
Morze: 20 km
Lotnisko Eleftherios Venizelos: 18 km
Środkowe Ateny: 30 km
Idealne miejsce na pobyt stały i inwestycje.
Ciepła, minimalna, spokojna elegancja z naturalną teksturą i czystym kontrastem.
Paleta / Materiały: dęb odlewany (panele / półki), lekki kamień / trawertyn hartowany, lekki mikrocement na ścianach, szczegóły czarnego matowego koloru, tkaniny lniane w kolorze sagebeżowym.
Światło / Otoczenie: rozproszone światło dzienne przez okna + tor z 3.000- 3500K plamy podkreślające panele i półki; miękkie cienie.
Kompozycja / Kamera: poziom oczu ~ 1,4 m, 28- 35 mm; klawisz: ściana z telewizorem, drewniany panel i półki; druga rama: stolik + narożnik z roślinami.