Szeregowiec 2 pokoi 132 m² Municipality of Pallini, Grecja

Grecja, Municipality of Pallini, Pallini Municipal Unit
$590,354
$4,472/m²
;
In CRM: 65439
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    132 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    132 m²

Opis

Na sprzeda? w ramach budowy maizonette 132 m kw. w Atenach. Maisonette ma 2 poziomy. 1 piętro składa się z 2 sypialni, jeden prysznic WC. Loft składa się z salonu z kuchnią, jeden WC. Z okien otwiera się wspaniały widok na górę. Istnieją: panele słoneczne do podgrzewania wody, kominek, klimatyzacja, ogrzewanie. Budynek ma windę. Dodatki wliczone w cenę: parking. {C: $aaccff} Tłumaczenie: Przestronne Maisonette z Penthouse - 132 m kw. 124; Cena: 500,000 € 2 Miejsca parkingowe: 124; Magazynowanie: 124; Słoneczny podgrzewacz wody: 124; Pompa ciepła: 124; Kominek: 124; Dostawa: 01 / 2027 Lokalizacja: Natychmiastowy dostęp do Marathon Avenue. Served by the new Metro line (under development), 20 'from the sea, 18' from Eleftherios Venizelos Airport, 30 'from Athens center. Idealny do stałego zamieszkania lub inwestycji. Sypialnia 1 - Apartament spokojny: Hotel- jak pogodna atmosfera, niskie łóżko, ciepłe neutralne tony. Lekki dąb podłoga i łóżko, matowy jasny szary ściana, biały płótno i khaki kołdra okładka. Łazienka: biały marmur z beżowymi / złotymi żyłami, drewniane wejście. Oświetlenie szafy LED, sufitowe światła punktowe, wiszące czarne światła. Główne cechy: łóżko platformy, neutralna paleta, szafa szklana z diodą LED, bezpośredni balkon i dostęp do łazienki. Sypialnia 2 - Urban Study Room: Jasny, urbanowy gość / młody pokój dla dorosłych, skupić się na studium & balkon. Podłoga z lekkiego drewna, dąb / neutralna szafa, ciemnoniebieskie łóżko z podłogą ziemną, wiszące biurko. Kluczowe cechy: bezpośrednie połączenie balkonowe, duża szafa, naturalne światło i cień gry. Penthouse - 2. piętro: Rooftop- styl otwarty salon & jadalnia z niskim siedzeniem, zielona paleta, salon & jadalnia strefy, duże otwory na taras. Na zewnątrz balkon: budynek - w jacuzzi, leżaki, grill, drewniane dekoracje, światło słoneczne, resort- podobne wibracje. Kuchnia: kompaktowy, kątowy, czarny marmurowy blat, biały zlew, drewniany bar śniadaniowy z stołkami, bezpośrednie połączenie balkonowe.