Mieszkanie 3 pokoi 95 m² Neoi Epivates, Grecja

Neoi Epivates, Grecja, Thermaikos Municipality
$214,632
$2,259/m²
;
In CRM: 218659
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 3.05.2026

• Adres
    Antheon, 222

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,259/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    95 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

Apartament na sprzeda ¿o powierzchni 95 metrów kwadratowych na przedmieœciach Salonik. Apartament znajduje się na piątym piętrze i składa się z 3 sypialni, pokój dzienny z kuchnią, jeden prysznic. Mieszkanie ma położenie kątowe. Z okien znajduje się wspaniały widok na morze, góry, miasto. Obiekt posiada panele słoneczne do podgrzewania wody, kominka, klimatyzacji, markizy, ogrzewania. W budynku jest winda. Nieruchomość obejmuje parking, garaż.

Lokalizacja na mapie

Neoi Epivates, Grecja, Thermaikos Municipality

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?