Willa 8 pokojów 370 m² Municipality of Rafina Pikermi, Grecja

Grecja, Municipality of Rafina Pikermi, Rafina Municipal Unit
$804,348
$2,174/m²
;
In CRM: 218203
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 9.04.2026

Liczba kondygnacji
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    8
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    370 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    2 000 m²

Opis

Na sprzedaż 2- piętrowy domek o powierzchni 370 metrów kwadratowych w Attica. Pierwsze piętro składa się z 4 sypialni, 2 salonów z kuchnią, 2 pokoi z prysznicem.
Drugie piętro składa się z 4 sypialni, salonu z kuchnią, jednego pokoju z prysznicem, jednej łazienki.

Z okien znajduje się wspaniały widok na morze. Obiekt posiada panele słoneczne do podgrzewania wody, kominka, klimatyzacji, grill, ogrzewania. Nieruchomość obejmuje parking, ogród.

{C: $aaccff} Tłumaczenie:
Oddzielny dom 370 m2 z panoramicznym widokiem na morze w Rafina
W cichej i zielonej okolicy Rafina, zaledwie 2,5 km od centrum miasta, jest oferowana na sprzedaż wspaniały dom 370 m2, położony na działce 2000 m2 z widokiem na morze.
Dom został zbudowany w 1995 roku i całkowicie odnowiony w 2022 roku, łącząc naturalną harmonię z nowoczesnym komfortem. Posiada dwukierunkowy układ, klasę energetyczną A + i prywatną drogę dojazdową.