Mieszkanie 3 pokoi 90 m² Kassandra Municipality, Grecja

Grecja, Kassandra Municipality, Kassandra Municipal Unit
$371,923
$4,132/m²
;
In CRM: 64479
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Cena za m²
    $4,132/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    90 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    90 m²

Opis

Na sprzeda? mieszkanie 90 m kw. Kassandra, Chalkidiki. Apartament znajduje się na 1 piętrze. Składa się z 3 sypialni, pokój dzienny z kuchnią, pokój dzienny, 2 prysznic WC. Mieszkanie ma przedni układ. Widok na morze otwiera się od okien. Są: kominek, klimatyzacja. Właściciele opuszczą meble ze sprzedażą.

Lokalizacja na mapie

Grecja, Kassandra Municipality, Kassandra Municipal Unit

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?