Szeregowiec 3 pokoi 121 m² Municipality of Elliniko Argyroupoli, Grecja

Grecja, Municipality of Elliniko Argyroupoli, Municipal Unit of Elliniko
$717,231
$5,928/m²
;
In CRM: 217571
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.11.2025

• Metro
    Elliniko (~ 1000 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    121 m²

Opis

Na sprzedaż w Atenach powierzchnia kamienicy 121 m2. Dom znajduje się na 2 poziomach. Drugie piętro składa się z jednej sypialni, salonu z kuchnią, jednej kuchni, jednego pokoju z prysznicem.
Trzecie piętro składa się z 2 sypialni, 2 pokoi prysznicowych, jednej garderoby.

Obiekt posiada panele słoneczne do podgrzewania wody, kominka, klimatyzacji, markizy, ogrzewania. W budynku jest winda. Budynek ma alarm. Nieruchomości obejmuje parking.

-
W samym sercu dzielnicy Elliniko (Ano Surmena) jest oferowana na sprzedaż nowoczesna maizonette o łącznej powierzchni 121 m kw., zbudowany w 2023 roku, o wysokiej klasyfikacji energetycznej B + i elegancki minimalistyczny design.
Planowanie: 1. i 2. piętro (101 m2):
Bright maisonette z przestronnym salonem i kominkiem, nowoczesna kuchnia, 3 sypialnie i 3 łazienki. Wewnętrzne schody z elementami drewnianymi i metalowymi oraz przesuwane drzwi ze szkła tworzą atmosferę stylu i przytulności.