Mieszkanie 2 pokoi 62 m² Kallithea, Grecja

Kallithea, Grecja, Kassandra Municipality, Kassandra Municipal Unit
$199,316
$3,215/m²
;
In CRM: 213024
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.08.2025

Cena za m²
    $3,215/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    62 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1

Opis

Apartament na sprzeda? 62 m2 na półwyspie Kassandra, region Halkidiki. Apartament znajduje się na pierwszym piętrze i składa się z 2 sypialni, pokój dzienny z kuchnią, jeden prysznic. Mieszkanie ma położenie kątowe. Okna wychodzą na miasto. Obiekt ma klimatyzację, markizy. Nieruchomość jest sprzedawana z mebli.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?