Dom 4 pokoi 140 m² Platamonas, Grecja

Platamonas, Grecja, Nestos Municipality
$256,244
$1,830/m²
;
In CRM: 3053
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 11.08.2025

Rok realizacji
    2016
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    140 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    300 m²

Opis

Platamonas, Kavala: DLA SPRZEDAŻY: Dom, 140 m kw., w 2 poziomach, w obrębie drzew samolotu, w najwyższym punkcie wsi i w 300 m kw., dzia? ka. Zbudowany od 2016 roku. Składa się z 4 sypialni i łazienki na piętrze, a na parterze znajduje się salon i WC. Posiada również duży magazyn, 70 m2, w piwnicy, indywidualny kocioł, chłodnica i kominek. Cena sprzedaży: 220.000 €/ Kod nieruchomości: # 3053