Mieszkanie 3 pokoi 60 m² Municipality of Athens, Grecja

Grecja, Municipality of Athens, Ateny
$289,184
$4,820/m²
;
Data aktualizacji: 30.07.2025

• Adres
    Liosion, 84 86
  • Metro
    Attiki (~ 800 m)
  • Metro
    Larissa Station (~ 300 m)
  • Metro
    Metaxourghio (~ 900 m)
  • Metro
    Victoria (~ 700 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $4,820/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    60 m²

Opis

🇬🇷 T18 Residences - Twoja szansa na Golden Visa od €250.000

Całkowicie wykończone mieszkanie w Atenach, z dochodami i wzrostem kapitału

T18 jest odnowiony dawny budynek biurowy w formacie mieszkalnym, więc można ubiegać się o wizę złota na starym progu €250.000, w przeciwieństwie do większości nowych projektów.

🏢 Formaty apartamentów:

  • 14 apartamentów z 1 sypialnią
    dochód do 4% rocznie

  • 6 apartamentów z 2 sypialniami
    dochód do 5% rocznie

💶 Ceny: 200,000 EUR do 285,000 EUR
📐 Obszary: od 31 m2 do 67 m2 + balkony i magazyny
📦 Gotowy do dostawy: w pełni umeblowane i wyposażone

🔑 Dlaczego inwestorzy wybierają T18:

✔ Złota wiza od 250 000 euro - w starych warunkach
✔ Rentowność do 3,28% - powyżej poziomu rynku
✔ Niska cena za m2 - od 5,031 €
✔ Zarządzanie nieruchomościami - wynajem i obsługa pod klucz
✔ Elastyczne warunki płatności, pomoc na każdym etapie transakcji
✔ Balkony, spiżarnia, winda, wygodne strefy

📈 Wzrost dochodu i wartości:

  • Dochody z wynajmu: €600- 800 / miesiąc → do €9000 rocznie

  • Rosnące ceny nowych apartamentów w Atenach:
    • + 12,2% w 2023 r.
    • + 9,4% w 2024 r.

⚠️ Ostatnia szansa:

T18 jest jednym z niewielu projektów w Atenach, gdzie nadal można uzyskać wizę złota za €250.000. Prawo greckie zaostrza się i jest mniej możliwości.

📲 Napisz, aby otrzymać:
• Układ mieszkania