Dom wolnostojący 281 m² Municipality of Glyfada, Grecja

Grecja, Municipality of Glyfada
$1,12M
$3,992/m²
;
In CRM: 63756
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Powierzchnia całkowita
    281 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    281 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    965 m²

Opis

Na sprzedaż 1-piętrowy dom 281 m kw. W Atenach. Z okien otwiera się widok na miasto. Istnieją: kominek, ogrzewanie, grill. Budynek ma windę. Jest zainstalowany system alarmowy. Dodatki wliczone w cenę obiektu: ogród, garaż. Obiekt dysponuje basenem do użytku prywatnego. {C: $aaccff} Tłumaczenie: Glyfada - DwuStorey Residence 281 m2 z prywatnym basenem i ekskluzywnym ogrodem w luksusowym kompleksie W jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się obszarów Glyfada, zaledwie 300 m od dawnego lotniska Elliniko, ten dwupiętrowy highful-end rezydencji, o łącznej powierzchni 281.16 m2, jest na sprzedaż. Jest częścią ekskluzywnego kompleksu czterech domów na 965.28 m2 działki. 🏠 Szczegółowy układ według podłogi Właściwość obejmuje 4 poziomy, zaprojektowane z praktyczną i odrębną funkcjonalnością: Piwnica (96.18 m2) Przestrzenie do przechowywania lub elastycznego użytkowania Parking dla 2 pojazdów Podłoga gruntowa (83.30 m2) Otwarty plan życia - jadalnia - kuchnia WC dla gości Dostęp do prywatnego ogrodu i basenu 1 piętro (83.30 m2) 3 sypialnie, w tym mistrz z łazienką Druga pełna łazienka Przestronne balkony Taras dachowy (18.38 m2) Idealny do salonu, biura lub ogrodu na dachu 🌿 Outdoor Space & Exclusivity Rezydencja obejmuje ekskluzywne wykorzystanie powierzchni odkrytej 155.60 m kw., z prywatnym basenem, ogrodem krajobrazowym i przestrzenią do siedzenia na świeżym powietrzu - idealne dla rodzin poszukujących komfortu, bezpieczeństwa i prywatności na jednym z głównych przedmieść południowych Aten. ✅ Informacja techniczna Rok budowy: 2003 Klasa energetyczna: C 3 łazienki / WC 2 miejsca parkingowe Powierzchnia wzniesiona (nad ziemią): 184.98 m2 Powierzchnia pomocnicza piwnicy: 96.18 m2 MIĘDZYNARODOWY BANK Opłaty agencji mogą się różnić. Prosimy skonsultować się z naszymi partnerami firmowymi przed zorganizowaniem przeglądania.