Dom wolnostojący 2 pokoi 135 m² Loutraki Perachora Agioi Theodoroi Municipality, Grecja

Grecja, Loutraki Perachora Agioi Theodoroi Municipality, Municipal Unit of Loutraki Perachora
$224,335
$1,662/m²
;
In CRM: 63720
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Grecja
  • Region / Państwo
    Peloponez, Grecja Zachodnia i Wyspy Jońskie
  • Okolica
    Region Peloponez
  • Miasto
    Loutraki-Perachora-Agioi Theodoroi Municipality
  • Adres
    Eleftheriou Venizelou, 40 Turisticeskij ofis Lutraki

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    135 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    135 m²

Opis

Na sprzedaż 2- piętrowy dom 135 m kw. w Peloponezu. Parter składa się z salonu, jednej kuchni, jednej łazienki. 1 piętro składa się z 2 sypialni, jeden prysznic WC. Istnieją: panele słoneczne do podgrzewania wody, kominek, klimatyzacja, markizy, ogrzewanie, grill. Dodatki wliczone w cenę obiektu: ogród, garaż. -------------------------------------------------- 135 m kw. Oddzielony dom w zielonej dzielnicy mieszkalnej Loutraki Położony w spokojnej, zielonej dzielnicy w pobliżu śródziemnomorskiego centrum Loutraki, ten 135 m ² oddzielony dom łączy komfort, funkcjonalność i wysoką jakość konstrukcji. Idealny jako stałe miejsce zamieszkania lub dom wakacyjny, oferuje spokojne otoczenie z łatwym dostępem do miasta i przyrody. Układ wnętrza: W obiekcie znajdują się dwie przestronne sypialnie, dwie w pełni wyposażone łazienki i dwie WC. Otwarta część mieszkalna i kuchnia jest wypełniona naturalnym światłem i nowoczesnymi elementami, które dodają elegancji. Komfort i funkcje: Oferuje samodzielne ogrzewanie olejowe z indywidualną instalacją, klimatyzacją (A / C), słonecznym podgrzewaczem wody i podziemnym parkingiem. Zewnętrzny obszar grill jest idealny do rozrywki i relaksu z gośćmi. Dodatkowe informacje: • Rok budowy: 2011 • Klasa energetyczna: B • Odległość od morza: 3 km • Odległość od lotniska: 108 km