Mieszkanie 5 pokojów 180 m² Polychrono, Grecja

Polychrono, Grecja, Kassandra Municipality, Pallini Municipal Unit
$430,171
$2,390/m²
;
In CRM: 2176
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 10.03.2026

Cena za m²
    $2,390/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    180 m²

Opis

Dom znajduje się w popularnej miejscowości turystycznej Polychrono 700 metrów od fantastycznej piaszczystej plaży. Istnieje prywatny ogród 500 m kw. W domu znajduje się studio i 3 apartamenty. Studio znajduje się na parterze i składa się z otwartej przestrzeni z kuchnią i łazienką. Apartament na parterze składa się z salonu z kuchnią, sypialni i łazienki. Apartamenty na 1 i 2 piętrze składają się z salonu z kuchnią, 2 sypialniami, łazienką i balkonem. Dom został odnowiony w 2024 roku. Dom jest na sprzedaż z mebli i urządzeń elektrycznych. Warunki atmosferyczne, słoneczny system ogrzewania, magazyn, parking.