Willa 1 pokój 300 m² Kastro, Grecja

Kastro, Grecja, Thassos Municipality
$586,225
$1,954/m²
;
In CRM: 169931
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.08.2025

Liczba kondygnacji
    1
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    300 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    5 500 m²

Opis

Na sprzeda? trzypoziomowy domek 300 metrów kwadratowych na wyspie Thasos. Pierwsze piętro (100 m2) składa się z dwóch sypialni z łazienkami, jednej sypialni, salonu z kuchnią i łazienką. Na drugim piętrze (100 m2) znajdują się dwie sypialnie, salon z kominkiem i kuchnią, łazienka z wanną i łazienka z kanałem. Na parterze domku znajduje się magazyn i garaż (50 metrów kwadratowych) oraz oddzielny apartament o powierzchni 50 metrów kwadratowych.
Dom jest w pełni umeblowany, posiada system alarmowy. Domek znajduje się w sąsiedztwie działki 5.500 metrów kwadratowych z zielonym pięknym ogrodem i barbecue. Dom znajduje się w odległości spaceru od piaszczystej plaży i niezbędnej infrastruktury.

Lokalizacja na mapie

Kastro, Grecja, Thassos Municipality

Kalkulator hipoteczny

Stopa procentowa, %
Okres kredytowania, lata
Koszt nieruchomości