Mieszkanie 3 pokoi 117 m² Ano Vathia, Grecja

Ano Vathia, Grecja, Eretria Municipality, Amarynthos Municipal Unit
$310,699
$2,656/m²
;
In CRM: 169032
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.08.2025

Cena za m²
    $2,656/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    117 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1

Opis

Na sprzeda? mieszkanie 117 m2 na wyspie Evia. Apartament znajduje się na drugim piętrze i składa się z 3 sypialni, salonu, jednej kuchni, 2 łazienki.
Okna oferują widok na morze. Obiekt posiada kominek, markizy, ogrzewanie. Nieruchomość jest sprzedawana z mebli. Nieruchomości obejmuje parking.

Apartament znajduje się na wyspie Evia, w okolicy Amarinfos.
Amarinfos to nadmorski kurort z dobrym wyborem tawern i pięknej plaży.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?