Willa 4 pokoi 220 m² Thermaikos Municipality, Grecja

Grecja, Thermaikos Municipality, Peraia
$1,28M
$5,826/m²
;
In CRM: 167943
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.08.2025

Liczba kondygnacji
    1
  • Piętro
    Piętro
    -1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    220 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    300 m²

Opis

Na sprzedaż domek trzypiętrowy o powierzchni 220 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Parter składa się z jednej łazienki, jednej spiżarni, jednego biura. Pierwsze piętro składa się z salonu z kuchnią, łazienką, jednym biurem. Drugie piętro składa się z 4 sypialni, 2 łazienki. Z okien znajduje się widok na morze, miasto. Obiekt posiada kominek, klimatyzację, miejsce do grillowania, ogrzewanie. Nieruchomość jest sprzedawana z mebli. Obiekt posiada ogród na dachu. Budynek ma alarm. Nieruchomość obejmuje ogród.