Mieszkanie 2 pokoi 90 m² Municipality of Glyfada, Grecja

Grecja, Municipality of Glyfada
$769,289
$8,548/m²
;
In CRM: 167023
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.11.2025

Cena za m²
    $8,548/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    90 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1

Opis

Apartament na sprzeda? 90 metrów kwadratowych w Atenach. Apartament znajduje się na drugim piętrze i składa się z 2 sypialni, pokój dzienny z kuchnią, jeden pokój z prysznicem.
Mieszkanie ma położenie kątowe. Z okien znajduje się widok na morze, miasto, las. Obiekt ma markizy, ogrzewanie.

Apartament znajduje się w okolicy Glyfada.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?