Willa 1 pokój 90 m² Moles Kalyves, Grecja

Moles Kalyves, Grecja, Kassandra Municipality, Kassandra Municipal Unit
$258,941
$2,877/m²
;
In CRM: 165707
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 11.05.2026

Liczba kondygnacji
    1
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    90 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    760 m²

Opis

Na sprzeda? 1- pi? trowy domek o powierzchni 90 m2 na półwyspie Kassandra, region Halkidiki. Domek składa się z jednej sypialni, salonu, jednej kuchni, jednej łazienki. Z okien znajduje się wspaniały widok na morze, góry, miasto, las. Nieruchomość jest sprzedawana z mebli.