Willa 3 pokoi 100 m² Saronis, Grecja

Saronis, Grecja, Municipality of Saronikos, Saronida Municipal Unit
$492,429
$4,924/m²
;
In CRM: 164898
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.08.2025

• Adres
    Saronidos, 5

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    100 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    300 m²

Opis

Na sprzedaż 1- piętrowy domek 100 metrów kwadratowych w Attica. Domek składa się z 3 sypialni, salonu, jednej kuchni, jednej łazienki.

Okna wychodzą na miasto. Obiekt posiada panele słoneczne do podgrzewania wody, kominka, klimatyzacji, markizy, grill. Nieruchomość jest sprzedawana z mebli.