Szeregowiec 2 pokoi 180 m² Municipality of Saronikos, Grecja

Grecja, Municipality of Saronikos, Anavissos Municipal Unit
$553,396
$3,074/m²
;
In CRM: 164694
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.08.2025

Liczba kondygnacji
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    180 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    500 m²

Opis

Townhouse na sprzedaż 180 m2 w Attica. Miasto znajduje się na 3 poziomach. Pierwsze piętro składa się z salonu z kuchnią.
Drugie piętro składa się z 2 sypialni, jednej łazienki.
Trzecie piętro składa się z salonu, jednej kuchni.

Townhouse ma położenie kątowe. Z okien znajduje się wspaniały widok na morze. Obiekt posiada panele słoneczne do podgrzewania wody, ogrzewania. Nieruchomość jest sprzedawana z mebli. W budynku jest winda. Nieruchomość obejmuje parking, garaż.

Townhouse znajduje się w dzielnicy Anavissos.

Lokalizacja na mapie

Grecja, Municipality of Saronikos, Anavissos Municipal Unit