Mieszkanie 2 pokoi 80 m² Afytos, Grecja

Afytos, Grecja, Kassandra Municipality, Kassandra Municipal Unit
$208,110
$2,601/m²
;
In CRM: 2113
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 10.03.2026

Cena za m²
    $2,601/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    80 m²

Opis

Apartament znajduje się w picturescue tradycyjnej greckiej miejscowości Afytos, która słynie z unikalnej architektury i ładne plaże 1300 metrów do morza. Apartament znajduje się na parterze i składa się z salonu z kuchnią, 2 sypialnie, łazienkę i 2 werandy. Apartament został odnowiony w 2022 roku. Namioty do opalania, indywidualne ogrzewanie (olej napędowy), klimatyzacja, parking. Apartament jest na sprzedaż z mebli i urządzeń elektrycznych. Więcej informacji na temat Apytos > >

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?