Dom 3 pokoi 190 m² Georgiani, Grecja

Georgiani, Grecja, Paggaio Municipality
$92,966
$489/m²
;
In CRM: 3023
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 19.03.2025

Rok realizacji
    2000
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    190 m²

Opis

Pangeo, Georgian: Na sprzedaż 190sq.m. Składa się z 3 sypialni, 1 kuchnia, 1 pokój dzienny, łazienka, 1 WC i pilot z garażu z tyłu. Posiada syntetyczne ramy z podwójnym szkłem i marmurowymi podłogami. Idealne dla rodzin. Właściwość posiada następujący układ:

Parter: SALONI, KOUZINA, WC

1: 3 MINISTRY, BLANE

Cena 85000. Kod własności: # 3023

Lokalizacja na mapie

Georgiani, Grecja, Paggaio Municipality
Edukacja
Opieka zdrowotna

Wideo recenzja 3 pokoi Dom w Georgiani, Grecja