Dom wolnostojący 3 pokoi 115 m² Kassandra Municipality, Grecja

Grecja, Kassandra Municipality, Kassandra Municipal Unit
$383,730
$3,337/m²
;
In CRM: 61172
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    115 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    115 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    900 m²

Opis

Na sprzeda? 2- pi? trowy dom 115 m kw. Kassandra, Chalkidiki. Parter składa się z jednej sypialni, pokój dzienny z kuchnią, jeden prysznic WC. 1 piętro składa się z 2 sypialni, jeden prysznic WC. Istnieją: panele słoneczne do podgrzewania wody, klimatyzacja. Właściciele opuszczą meble ze sprzedażą. Dodatki wliczone w cenę: parking. Obiekt dysponuje basenem do użytku prywatnego.

Lokalizacja na mapie

Grecja, Kassandra Municipality, Kassandra Municipal Unit